14 C
Ohrid
вторник, септември 29, 2020
Почетна Македонија ФОТО: Искршена двојазичната табла на ФЗОМ во Штип- не издржа ни еден...

ФОТО: Искршена двојазичната табла на ФЗОМ во Штип- не издржа ни еден ден

Translate (Eng):[gtranslate]

Двојазичната табла на подрачната единица на Фондот за здравствено осигурување во Штип е искршена непосредно по нејзиното поставување.

Пред три недели истата судбина ја доживеа таблата на Здравствениот дом Штип.

РЕКЛАМА
- Реклами -