13.9 C
Ohrid
сабота, април 13, 2024
ПочетнаМакедонијаМакедонската ''Старелета'' Драгана: Вие што ми се смеевте дека не сум родена...

Македонската ”Старелета” Драгана: Вие што ми се смеевте дека не сум родена да правам салата, сте луѓе кои не се мрднати подалеку од реката Вардар.

Вчеравечер во естрадниот магазин „Бекстејџ“ гостуваа cтapлетите Драгана Спасовска и Нора Недкова од Бугарија.

Во рамки на интервјуто, двете зборуваа за нивните професии, открија дека во соседна Бугарија ги нарекуваат „лесни жени“, па признаа и дека од време на време знаат да им извадат и по некоја муабет дека имаат „тарифа“ и се дружат исклучиво со богати и реализирани мажи, што тие остро демантираа. Македонската старлета Драгана кажа дека со нејзините изјави прават пародија па и се исмеваат бидеќи дека не била родена да прави салата, но таа одговори дека тоа се луѓе кои не се мрднати подалеку од реката Вардар.

Во еден момент, водителот ја праша Нора дали може да му покаже некоја ceкcи eкcплицитна фотографија од неа, со оглед на тоа што сама се пофали дека гoлa се сликала за „Плejбoj“, на што таа му возврати да одат заедно до тоалет за тој да ги соблече гаќите, па си замина од интервјуто и го напушти снимањето.

Што точно се случуваше и што е она што Нора ја изреволтира, погледнете во видеото во продолжение:

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Мицкоски го нарече Пендаровски кукавица..

На митингот на кандидатката Гордана Силјановска-Давкова во Тетово претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски нагласи дека Стево Пендаровски и СДСМ ништо не зборувале за извештајот...

Пендаровски убеден дека ќе победи: Точно за еден месец од денеска започнува мојот втор мандат

Пред жителите на Карпош вечерва претседателскиот кандидат Стево Пендаровски повтори дека без остаток беше и ќе остане претседател за сите. Ова, како што рече...

Македонската Традиционална Таеквон-до Федерација (ИТФ) дел од Европската Таеквон-до ИТФ елита во Копер–Словенија

Македонската Традиционална Таеквонд-о Федерација (ИТФ) дел од Европската Таеквон-до ИТФ елита во Копер–Словенија Македонската Традиционална Таеквон-до Федерација (Таеквондо ИТФ) под водство на претседателот Марјанчо Лазаревски...

Започна завршната фаза од реконструкцијата на улицата 7. Ноември во Охрид.

Започна завршната фаза од реконструкцијата на улицата 7. Ноември. Таму започнаа активности за гребење на постоечкиот асфалт, по што следуваат подготовките за асфалтирање. Претходно на...