Македонската ”Старелета” Драгана: Вие што ми се смеевте дека не сум родена да правам салата, сте луѓе кои не се мрднати подалеку од реката Вардар.

Вчеравечер во естрадниот магазин „Бекстејџ“ гостуваа cтapлетите Драгана Спасовска и Нора Недкова од Бугарија.

Во рамки на интервјуто, двете зборуваа за нивните професии, открија дека во соседна Бугарија ги нарекуваат „лесни жени“, па признаа и дека од време на време знаат да им извадат и по некоја муабет дека имаат „тарифа“ и се дружат исклучиво со богати и реализирани мажи, што тие остро демантираа. Македонската старлета Драгана кажа дека со нејзините изјави прават пародија па и се исмеваат бидеќи дека не била родена да прави салата, но таа одговори дека тоа се луѓе кои не се мрднати подалеку од реката Вардар.

Во еден момент, водителот ја праша Нора дали може да му покаже некоја ceкcи eкcплицитна фотографија од неа, со оглед на тоа што сама се пофали дека гoлa се сликала за „Плejбoj“, на што таа му возврати да одат заедно до тоалет за тој да ги соблече гаќите, па си замина од интервјуто и го напушти снимањето.

Што точно се случуваше и што е она што Нора ја изреволтира, погледнете во видеото во продолжение:

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here