7.3 C
Ohrid
сабота, април 10, 2021
Почетна Македонија Искуство на швеѓанки со скопските фраери - Не ги бива

Искуство на швеѓанки со скопските фраери – Не ги бива

Translate (Eng):[gtranslate]

Швеѓанки кои неодамна присуствуваа во Скопје на семинар напишаа за своите искуства на својот фејзбук профил. Меѓу другото беа задоволни од храната, импресионирани од цените но не и од мажите пишува скопје24.

– Бевме изненадени од нивниот однос, ќе се напијат и после само меѓу себе си прват моабет како кланови.
Дури ако им пристапиш се срамат се пвлекуваат се однесуваат чудно. Главно во градот се колите и пијани секој со што подобра кола паркиран пред кафичите. Чуден народ, чудни момци сите стегнати. Главен разговор сакаш ли да се провозиме надвор ми е паркирана колата.


Присуствувавме во едно кафуле каде имало супер Dj по препорака на нашите пријатели од семинарот. Сите гледаа надоле во својата маса, и само по некој се смееше. Ако некои непознати направат меѓу себе моабет веднаш цел кафич се врти према нив и ги гледа и чека што ќе се случи.

РЕКЛАМА

Голема разлика од Шведска дури и неверојатна!

- Реклами -