9 C
Ohrid
среда, април 14, 2021
Почетна Македонија Свесно ја скршив таблата со Северна - не сум член на партии-да...

Свесно ја скршив таблата со Северна – не сум член на партии-да живее Република Македонија

Translate (Eng):[gtranslate]

Никола Ќурчиев од Велес, кој ја скрши таблата со натпис „Република Северна Македонија“ на објект на улицата „Димитар Влахов“ во градот на гемиџиите, на својот профил на Фејсбук вели дека тоа го сторил свесно и оти сам ќе си ја плати казната.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -