5.7 C
Ohrid
петок, април 16, 2021
Почетна Македонија Наставник и 15-годишен ученик се степале во училиште, подебелиот крај го извлекол...

Наставник и 15-годишен ученик се степале во училиште, подебелиот крај го извлекол ученикот.

Translate (Eng):[gtranslate]

Наставник и 15-годишен ученик се степале во училиште на улицата Фуштанска во училиштето Крсте Петков Мисирков во скопската населба Ченто.

Како што информираат од МВР настанот се случил пред два дена и го пријавил таткото на ученикот, откако го забележал неговиот син со модрици по телото.

Според пријавеното, на физичката пресметка претходела расправија.

РЕКЛАМА

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Реклами -