22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Македонија (Видео) Штипјанец се измоча на табла, на која пишуваше Северна Македонија.

(Видео) Штипјанец се измоча на табла, на која пишуваше Северна Македонија.

Translate (Eng):[gtranslate]

На видеото кое е објавено на социјалните мрежи денеска може да се види како едно лице уринира врз новата табла на бирото за вработување во Штип затоа што го содржи зборот „северна“.

РЕКЛАМА
- Реклами -