23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија Се огласи ''Елена Лука'': Oд каде ви се тие информации дека јас...

Се огласи ”Елена Лука”: Oд каде ви се тие информации дека јас сум заразената со коронавирус?

Translate (Eng):[gtranslate]

Дизјанерка Елена Пандева и сопственичка на брендот ,,Елена Лука” пред два часа и се обрати на јавноста преку видео порака на нејзиниот Фб профил. Кога пред два дена слушнав гласини дека јас и мојот тим сме лицата кои патувале од Милано кон земјава со комбето односно дека  жената која е заразена од коронавирусот, сум токму јас таа. На почеток ми беше смешно, но сега работата излезе од контрола и почнав да се загрижувам.

Затоа преку оваа видео порака решив да ставам крај на тие шпекулации….

РЕКЛАМА
- Реклами -