7 C
Ohrid
среда, април 14, 2021
Почетна Свет Пејачката Јулија Берг рачно го задоволи нејзиниот љубовник на моден настан +18.

Пејачката Јулија Берг рачно го задоволи нејзиниот љубовник на моден настан +18.

Translate (Eng):[gtranslate]

Познатата Руска пејачка Јулија Берг беше фатена е на видео снимка во незгоден момент, кога со рака го задоволува водителот Д’митриј Торин, за време на траењето на ревијата за висока мода во Москва.

Видеото многу брзо се прошири по социјалните мрежи, па руската поп ѕвезда не можела да се одбрани од прозивките, дека со раката успеала да го задоволи Торин.

Имено, на видеото кое трае 15 секунди јасно се гледа како пејачката ја движи раката нагоре-надолу во пределот на скутот на рускиот водител, а тој цело време ја бакнува по вратот.

РЕКЛАМА

- Реклами -