18.9 C
Ohrid
вторник, мај 28, 2024
ПочетнаСветАктерот Николас Кејџ си купи гробница во форма на пирамида, па ја...

Актерот Николас Кејџ си купи гробница во форма на пирамида, па ја одведе и неговата девојка таму…

Холивудскиот актер Николас Кејџ (56) неодамна беше „уловен“ од страна на папараците на аеродромот во Њујорк со својата девојка Рико Шибата, а во саботата рака за рака се појавиле во Њу Орлеанс.

Двојката имала усогласени кожни стајлинзи, па дури и ѓердани.

„Тие повеќе личат на татко и ќерка“, „Изгледа има 15 години“, „Овие млади девојки ли ги наоѓа во Тајланд?“, се дел од коментарите на корисниците на социјалните мрежи, пишува „Дејли мејл“.

Инаку, уште поголемо внимание привлече и местото на кое Кејџ ја однел новата девојка.

Кејџ ја однел Рико Шибата во обиколка на неговата гробница во форма на пирамида, која ја купи во 2010 година.

– Запре автомобил со приватен возач и тие заедно влегоа на гробиштата. Тие беа внатре 15 минути и излегоа надвор. Николас им мавташе на сите – раскажал очевидец. Николас доживеа распад на бракот минатата година во рекордно време.

Инаку, Кејџ е познат по опсесијата кон купувањето бизарни и екстравагантни работи…

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силјановска Давкова: На венецот сакав да пишува РС Македонија, но немаше место

Претседателката Гордана Силјановска Давкова објасни зошто на венецот што го положи на гробот на сесловенските просветители, браќата Кирил и Методија во Рим, не го...

Змија во мензата во студентскиот дом „Стив Наумов“

Директорот на Државниот студентски дом Скопје (ДСД Скопје), Виктор Велевски за Мета.мк потврди дека змијата влегла во студентската менза и дека институцијата е запознаена...

Гром удрил во авионот на македонските одбојкари

Враќањето на македонските одбојкари кои учествуваа на турнир од Европската златна лига во Белгија е пролонгирано, бидејќи вчера гром удрил во авионот за време...

Арбен Таравари ќе биде министер за здравство

Актуелниот градоначалник на општина Гостивар Арбен Таравари ќе биде идниот министер за здравство во Владата предводена од ВМРО-ДПМНЕ, дознава ТВ21. Таравари, воедно беше и претседателски...