10 C
Ohrid
четврток, април 22, 2021
Почетна Uncategorized @mk (трогателно видео) Никогаш нема да им простам, -исповед на мајка на загинат...

(трогателно видео) Никогаш нема да им простам, -исповед на мајка на загинат бранител за Прочка

Translate (Eng):[gtranslate]

Мајка на загинат бранител запрашана за прочка дали би простила

Јас сум мајка на загинат бранител, зошто ги дадоа животите децата за Северна Македонија? Никогаш нема да им простам , ниту еднаш не ги спомнаа бранителите тоа најмногу ме боли.

Мајка на загинат бранител на Македонија

Мајка на загинат бранител на Македонија#Прочкаhttps://twitter.com/1VidiVidi/status/1234250660020924416

Gepostet von Sekula Vojvoda Fan Club am Sonntag, 1. März 2020

РЕКЛАМА
- Реклами -