14.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Забава Ги наслушувала соседите како водат љубов, па си ја заглавила главата меѓу...

Ги наслушувала соседите како водат љубов, па си ја заглавила главата меѓу решетките од вратата.

Translate (Eng):[gtranslate]

Жителка на Колумбија ја заглавила главата меѓу решетките на метална врата во градот Переира. Несреќната жена наводно ги наслушувала соседите како водат љубов, па се заглавила и чекала да ја спсат цели пет часа. Ја спасиле пожарникари.Фотографија на Radio La Roca FM 103.9.Фотографија на Radio La Roca FM 103.9.

РЕКЛАМА
- Реклами -