7.3 C
Ohrid
сабота, април 10, 2021
Почетна Забава Ретро: Кога ќе пораснам сакам да станам ДИЛЕР

Ретро: Кога ќе пораснам сакам да станам ДИЛЕР

Translate (Eng):[gtranslate]

Се работи за еден фестивал за деца кој се одржува во Бугарија, ова видео е старо, а ви ветуваме дека многу ќе се смеете. За што точно се работи погледнете сами во видеото….<iframe width=”560″ height=”310″ src=”https://www.youtube.com/embed/5zwOmW6nxG8″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

РЕКЛАМА
- Реклами -