6.4 C
Ohrid
вторник, март 2, 2021
Почетна Македонија Јана Стојановска за бекстејџ прозборе за апсењето на мајка и Силвија: „Јас...

Јана Стојановска за бекстејџ прозборе за апсењето на мајка и Силвија: „Јас и верувам, знам дека е невина!“

Translate (Eng):[gtranslate]

Актерката Јана Стојановска во естрадниот магазин „Бекстејџ“ за прв пат во јавноста зборуваше за апсењето на мајка и Силвија Стојановска и истакна дека верува во невиноста на нејзиниот родител.

Убавата Јана која неодамна стана мајка и живее во Букурешт потенцираше дека е лута на дел од медиумите кои што веднаш ја осудија Силвија и кажа дека нејзината мајка во моментов се чувствува добро, иако е во домашен притвор и чува внук. Целиот разговор можете да го погледнете во видеото во продолжение:

 

РЕКЛАМА

 

- Реклами -