10 C
Ohrid
четврток, април 22, 2021
Почетна Македонија “Си имаме море несолено, си имаме многу татковини, а утре можеби народ...

“Си имаме море несолено, си имаме многу татковини, а утре можеби народ ќе немаме”

Translate (Eng):[gtranslate]

Најпознатиот македонски шоумен Игор Џамбазов преку стиховите на Раде Силјан успеа да допре до голем број корисници, на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

ЛАЖНО ВРЕМЕ #вдахновениот

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

РЕКЛАМА
- Реклами -