7.9 C
Ohrid
сабота, март 6, 2021
Почетна Забава Емотивно видео: Се врати од Австралија да и го честита роденденот на...

Емотивно видео: Се врати од Австралија да и го честита роденденот на својата мајка.

Translate (Eng):[gtranslate]

Мајка за својот 60-ти роденден го доби најдобриот подарок во животот. Погледнете за што станува збор:

РЕКЛАМА
- Реклами -