9 C
Ohrid
петок, април 16, 2021
Почетна Забава Mажот на ,,дело‘‘ ја фати сопругата како го изневерува во автомобил (Видео)

Mажот на ,,дело‘‘ ја фати сопругата како го изневерува во автомобил (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Ова е едно од видеата каде можеме да ги видиме брачните прблеми на паровите на дело. Тука се работи за една жена која со швалерот имаат однос во неговата кола, но мажот ги наоѓа и фаќа на лице место. Тој ја повикува да излезе надвор да прават поразговараат но таа упорно седи и несака да го напушти возилото. Тогаш мажот успева да ја отвори вратата со железна цевка и започна испрашувањето..

РЕКЛАМА
- Реклами -