4.5 C
Ohrid
вторник, април 20, 2021
Почетна Забава АКО ИМАМ СРЕЌА ДА НАЈДАМ ПОМЛАДА МОЖАМ 2 ПАТИ (ВИДЕО)

АКО ИМАМ СРЕЌА ДА НАЈДАМ ПОМЛАДА МОЖАМ 2 ПАТИ (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Како да дојдете до девојка!? Овој штипски Казанова има грст совети за младите.

комплимент
доволно е да ја почестиш
да не рита!
да ја товариш во колата

Видеото е од гафовите на ТВ Стар од Штип.

РЕКЛАМА
- Реклами -