7.7 C
Ohrid
петок, април 23, 2021
Почетна Македонија Доктор Арбен Аголи од Дебар: Ние сме на работа, вие продолжете со...

Доктор Арбен Аголи од Дебар: Ние сме на работа, вие продолжете со препораките и седете дома..

Translate (Eng):[gtranslate]

Фејсбук објава на доктор Арбен Аголи од Дебар, со повик до граѓаните да останат дома и да ја почитуваат кризната состојба:

РЕКЛАМА
- Реклами -