10 C
Ohrid
четврток, април 22, 2021
Почетна Забава ФОТО: КАКО ИЗГЛЕДААТ ЌЕРКИТЕ НА ЛЕГЕНДАРНИТЕ ШЕНКА И ЃОРЃИ КОЛОЗОВИ

ФОТО: КАКО ИЗГЛЕДААТ ЌЕРКИТЕ НА ЛЕГЕНДАРНИТЕ ШЕНКА И ЃОРЃИ КОЛОЗОВИ

Translate (Eng):[gtranslate]

Легендарниот актерски пар Шенка и Горѓи Колозови долго ќе ги паметиме по македонските народни приказни. Нивниот талент нема да биде наследен од ќерките Катерина и Кристина бидејќи тие се занимаат со сосема нешто друго.

Погледнете како изгледаат ќерките на Шенка и Ѓорги Колозови.

РЕКЛАМА
- Реклами -