16.4 C
Ohrid
среда, септември 23, 2020
Почетна Свет Нов ден, нова журка: Погледнете како се забавуваат Италијанците кои се во...

Нов ден, нова журка: Погледнете како се забавуваат Италијанците кои се во карантин.

Translate (Eng):[gtranslate]

Додека земјата е во карантин, Италијаните не дозволуваат духот да им падне. Во редот на видеа на жителите во самоизолација кои заеднички пеат и се бодрат, пристигна и ова:

РЕКЛАМА
- Реклами -