Работата излегува од контрола, 5 новозаразени од коронавирус во Македонија.

На денешната прес коференција министерот Венко Филипче не извести дека има 5 нови случаеви заразени од корона вирус.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here