7.8 C
Ohrid
петок, ноември 27, 2020
Почетна Македонија Работата излегува од контрола, 5 новозаразени од коронавирус во Македонија.

Работата излегува од контрола, 5 новозаразени од коронавирус во Македонија.

Translate (Eng):[gtranslate]

На денешната прес коференција министерот Венко Филипче не извести дека има 5 нови случаеви заразени од корона вирус.

РЕКЛАМА
- Реклами -