7.7 C
Ohrid
петок, април 23, 2021
Почетна Uncategorized @mk Македонци нудат пари да ги донесeме од европските земји долу во Македонија“:...

Македонци нудат пари да ги донесeме од европските земји долу во Македонија“: Искрен одговор од камионџија

Translate (Eng):[gtranslate]

Камионџијата Александар од Прилеп има искрен и многу корисен совет до сите Македонци кои непромислено бараат од камионџиите да ги „префрлат“ во Македонија од европските земји и за тоа нудат одредени суми на пари.

Послушајте го Александар што има да каже и споделете го своето мислење, иако неговите зборови кажуваат сѐ што е потребно.

Мотика.мк

РЕКЛАМА

 

Gepostet von Aleksandar Čačoro Boškoski am Dienstag, 17. März 2020

- Реклами -