21.4 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија Се буди свеста кај Македонецот: За да не се oсети осамен, станарите...

Се буди свеста кај Македонецот: За да не се oсети осамен, станарите му го честитаат роденденот од балконите со прскалки во рака.

Translate (Eng):[gtranslate]

Не е Италија, во Струмица е. За да не го прослави сам, станарите од зградата со happy birthday и прскалки од терасите му го честитаат роденденот на својот мал комшија! Има надеж дека ќе не биде :

РЕКЛАМА
- Реклами -