22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Македонија Ни Корона вирусот не може да ги спречи: Денес во Скопје се...

Ни Корона вирусот не може да ги спречи: Денес во Скопје се правеше свадба!

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи кружи видео кое е доказ дека денес во Скопје, во Топанско Поле била правена свадба.

И покрај значителниот пораст на заразени со коронавирусот и првиот смртен случај сепак не останаа рамнодушни па решија да си ја прослават својата љубов на овој начин:

 

РЕКЛАМА
- Реклами -