25.3 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Забава Самка Ибраимоски со чуден статус: Силниот дожд што заврна во Тетово ќе...

Самка Ибраимоски со чуден статус: Силниот дожд што заврна во Тетово ќе ја избрка короната.

Translate (Eng):[gtranslate]

Со оглед какви политичари ја водат државата последните 28 години не е ништо чудно повеќе….

Првиот човек на Партија за целосна еманципација на Ромите, Самка Ибраимовски денес на својот фејзбук профил напиша чуден и смешен статус.
„Почна да врне во Тетово, можеби со овака силен дож ќе отиде и Корона вирусот. Дај боже“ напиша Самка Ибраимовски на својот фејзбук профил денес.

РЕКЛАМА
- Реклами -