30.9 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава Градоначалник замина во тоалет, но заборави да го исклучи микрофонот кој го...

Градоначалник замина во тоалет, но заборави да го исклучи микрофонот кој го носи на себе (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

За ова видео има различни теории од луѓето, но има нешто што е вистина односно што вистински се случило. Во видеото се вели дека тоа се случило за време на состанок за вирусот кој го зафати светот, но тоа не е точно. Излегува дека станува збор за состанок од 2015 во Тексас. Клипот е всушност стар цели 5 години поточно од мај 2015 година.

Второ на првиот човек на Тексас му бил доста повишен микрофонот на видеото, можеби не беше толку гласно како што слушавме, но се случи, и навистина е смешно.

РЕКЛАМА
- Реклами -