25.3 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Забава После препораката ''Седи си дома'' кучињата почнаа од балкон да ги шетаат

После препораката ”Седи си дома” кучињата почнаа од балкон да ги шетаат

Translate (Eng):[gtranslate]

После препораката изречена од владата во Србија ”Седи си дома” кучињата почнаа со јаже да ги спуштаат од балкон и да ги шетаат.

За короната можеби ќе се најде лек ама за будалијата никогаш…

РЕКЛАМА
- Реклами -