9 C
Ohrid
среда, април 14, 2021
Почетна Свет Погледнете како Србите се борат против коронавирусот. (Видео)

Погледнете како Србите се борат против коронавирусот. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалната мрежа твитер се појави видео од начин како во некое српско село се борат против короната. Дали ваквиот начин е успешен, се уште не знаеме.

РЕКЛАМА
- Реклами -