7.7 C
Ohrid
петок, април 23, 2021
Почетна Македонија Браво за Трајче- Ќе им пазари и доставува продукти од пазарче на...

Браво за Трајче- Ќе им пазари и доставува продукти од пазарче на постарите за одредена цена

Translate (Eng):[gtranslate]

Одлична иницијатива на скопскиот пазарџија Трајче – „Да ги заштитиме повозрасните да не доаѓаат на пазар“
Ова се неговите производи кои ги нуди на пазарче, објавени со цени, заедно со информациите за нарачка и организирана достава на територија на Скопје, се со цел да се избегне одењето на пазарче, пред се на повозрасните, ризични групи.
Нарачките примени до 10 часот се доставуваат меѓу 11 и 12 часот, а нарачките примени до 13 часот се доставуваат до 15 часот.
Браво за Трајче – Во Вонредна ОДГОВОРНИ!

 

РЕКЛАМА
- Реклами -