9.8 C
Ohrid
четврток, мај 28, 2020
Почетна Македонија Коронавирусот и грипот не се разликуваат, еднинствено за да дознаете ќе мора...

Коронавирусот и грипот не се разликуваат, еднинствено за да дознаете ќе мора да се тестирате.

Translate (Eng):[gtranslate]

За состојбата со коронавирус и последиците врз органите за дишење, говори професор доктор на науки Дејан Докич.

РЕКЛАМА
- Реклами -