23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Забава Амди Бајрам на прес кај Филипче. (Видео)

Амди Бајрам на прес кај Филипче. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Во овие тешки денови на падемија убаво е и малку да се насмееме, досташе беше секојневната хроника….

РЕКЛАМА
- Реклами -