10.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 18, 2021
Почетна Забава Емотивно: Kога љубовта е посилна од коронавирусот (ВИДЕО)

Емотивно: Kога љубовта е посилна од коронавирусот (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Со ова видео сакаме да ви покажеме дека љубовта е посилна од сите болести на светот. Во сите тешки моменти на болест, на слабост најважна е љубовта и вниманието, за што поскоро да закрепнете..

Сакајте за да бидете сакани !!!

РЕКЛАМА