6.2 C
Ohrid
сабота, април 17, 2021
Почетна Македонија Лозано реши сам да си ја скрати косата, па сега ги предизвикува...

Лозано реши сам да си ја скрати косата, па сега ги предизвикува и другите пејачи да го направат истото.

Translate (Eng):[gtranslate]

Влатко Лозаноски седејќи реши да ја смени неговата фризура. Овој пат, неместо на фризер, сам се си ја среди косата. Со новата фризура се пофали и на социојалните мрежи. Тој му се извини на неговиот фризерски тим велејќи дека е време кога се седи дома. Но , тој ова го искористи и да ги предизвика македонски музичари дека и тие требаа сами да си ја скратат косата. Еден од пејачите на кој му се допадна ова  е Александар Белов. Тој не чекаше долго и го прифати предизвикот. Потоа објави и слика. Додека пак пејачот Стефан Филиповски од „Некст тајм не го прифати предизвикот и напиша „ Мисли си“.

Но да видиме сега дали режисерот Даниел Јовески ќе го прифати ова…

РЕКЛАМА
- Реклами -