9.9 C
Ohrid
сабота, април 20, 2024
ПочетнаМакедонијаЛозано реши сам да си ја скрати косата, па сега ги предизвикува...

Лозано реши сам да си ја скрати косата, па сега ги предизвикува и другите пејачи да го направат истото.

Влатко Лозаноски седејќи реши да ја смени неговата фризура. Овој пат, неместо на фризер, сам се си ја среди косата. Со новата фризура се пофали и на социојалните мрежи. Тој му се извини на неговиот фризерски тим велејќи дека е време кога се седи дома. Но , тој ова го искористи и да ги предизвика македонски музичари дека и тие требаа сами да си ја скратат косата. Еден од пејачите на кој му се допадна ова  е Александар Белов. Тој не чекаше долго и го прифати предизвикот. Потоа објави и слика. Додека пак пејачот Стефан Филиповски од „Некст тајм не го прифати предизвикот и напиша „ Мисли си“.

Но да видиме сега дали режисерот Даниел Јовески ќе го прифати ова…

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Мицкоски ги повика Апасиев и Димитриевски на обединување за македонско национално единство.

ВМРО-ДПМНЕ ги покани Апасиев и Димитриевски на обединување ВМРО-ДПМНЕ ги покани Апасиев и Димитриевски на обединување за македонско национално единство. Повкиот го упати лично...

Мицкоски до Ковачевски: Со вас Македонија нема европска иднина, со Артан и Али заглавивте во калта на вашите ситни интереси и среброљубие

ВМРО-ДПМНЕ денеска одржа митинг и во Берово, каде пред присутните се обрати и претседателот Христијан Мицкоски, кој му одговори на Димитар Ковачевски кој во...

Бисера: До 2028 нови 194 километри безбедни и модерни автопати и реконструкција на 950 киломерти патишта низ целата држава.

До 2028 нови 194 километри безбедни и модерни автопати и реконструкција на 950 киломерти патишта низ целата држава. Ги впишавме македонските патишта во мапата на...

Димитириевски: Нема теорија да коалицираме со СДСМ

Со актуелното раководство на СДСМ, кое многу се огреши, нема теорија да коалицираме. Со ВМРО-ДПМНЕ, прво да расчистат со заостанати коруптивни дела од претходната...