9 C
Ohrid
среда, април 14, 2021
Почетна Македонија Мухамед Зекири носи среќа: Добитникот на 100.000 денари од МОЈ ДДВ е...

Мухамед Зекири носи среќа: Добитникот на 100.000 денари од МОЈ ДДВ е ова момче…

Translate (Eng):[gtranslate]

Очигледно е дека Мухамед Зекири потпретседателот од СДСМ на Арсиќ од Тетово со заедничката фотографија му донесе среќа. Арсиќ е добитникот на 100.000 денари од наградната игра „Мој ДДВ“. Исто така и ние му посакуваме многу среќа, со здравје да си ги троши парите и уште повеќе среќа во наредните извлекувања.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -