6 C
Ohrid
петок, април 16, 2021
Почетна Македонија Короната не уништи психички: Во гаража пронајдено запалено тело на прилепчанец (Видео)

Короната не уништи психички: Во гаража пронајдено запалено тело на прилепчанец (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Нешто пред 18 часот попладнево, во гаража на улицата „Никола Карев“ во центарот на Прилеп, откако забележале густ чад кој се ширел од објектот, соседи го пронашле изгореното тело на својот 65-годишен сосед со иницијали М.К. Според изјавите на соседите кои сакаа да останат анонимни, и покрај нивните обиди со лопати и земја да го изгаснат веќе опожареното тело, нивните обиди, за жал останале безуспешни. Меѓутоа, оние кои што сакаа да зборуваат во камерата на Алфа, изјавија дека сега починатиот бил мирен семеен човек со три возрасни деца, но и дека последните неколку години имал проблеми со психичкото здравје.

РЕКЛАМА
- Реклами -