6.8 C
Ohrid
недела, ноември 29, 2020
Почетна Македонија Вознемерувачко видео: Семејна расправија пред клинички заврши трагично, синот си го убил...

Вознемерувачко видео: Семејна расправија пред клинички заврши трагично, синот си го убил таткото

Translate (Eng):[gtranslate]

Убиство пред клинички, семејна расправа заврши трагично, јавува репортерот Фуркан Салиу од ТВ Клан.

РЕКЛАМА
- Реклами -