5.9 C
Ohrid
сабота, април 10, 2021
Почетна Македонија Нашиот нов фитнес инструктор Талат од Тетово: Лево вртимо со голфот па...

Нашиот нов фитнес инструктор Талат од Тетово: Лево вртимо со голфот па сега десно вртимо, му пукна гумата…

Translate (Eng):[gtranslate]

„Макарена, вртоглавици, мамбо, возење голф, пумпање гума…“, се само дел од вежбите што ги препорачува Талат од популарната македонската серија „Преспав“. Ако кон тоа го дадеме и смеењето, тогаш… седењето дома може да биде и забавно.

РЕКЛАМА
- Реклами -