21.4 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија Во живо: Охриѓани уживаат во прекрасното сончево време.

Во живо: Охриѓани уживаат во прекрасното сончево време.

Translate (Eng):[gtranslate]

Во продолжение ви објавуваме видео од Охридскиот кеј во кое како што може да забележите граѓаните се шетаат без заштитни маски и уживаат во прекрасното сончево време додека илијадници други  се затворени во нивните домови, и чекаат ова да заврши што поскоро…

РЕКЛАМА
- Реклами -