10.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 18, 2021
Почетна Македонија (Вклучување во живо) Почуствувајте се за момент како да сте во ''Св...

(Вклучување во живо) Почуствувајте се за момент како да сте во ”Св Јован Бигорски”

Translate (Eng):[gtranslate]

Бигорскиот манастир годинава врши директен пренос на Воскресението Христово – Велигден (Пасха) со Утрена и Златоустова Литургија.

Следете ја во живо:

РЕКЛАМА