13 C
Ohrid
сабота, февруари 27, 2021
Почетна Македонија Гори Скопје: Навивачката група Комити со силен огномет ни го честитаа Христовото...

Гори Скопје: Навивачката група Комити со силен огномет ни го честитаа Христовото Воскресение.

Translate (Eng):[gtranslate]

Навивачката група Комите оваа честитка ја имаа најавено предходно, па точно на полноќ со силен огномет кој се гледаше од сите страни на Скопје ни го честитаа Христовото Воскресение.

Во продолжение погледнете за каков огномет и за каква честитка станува збор:

РЕКЛАМА
- Реклами -