23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија Адвокатот Зафиров под силни закани и притисоци бидеќи ги застапува двајцата тепачи...

Адвокатот Зафиров под силни закани и притисоци бидеќи ги застапува двајцата тепачи од Штип кои физички нападнаа девојка.

Translate (Eng):[gtranslate]

На барање на адвокатот Валентин Зафиров ,судијката Јулијана Недкова денес го одложи судењето на Стефан Арсов и Петар Ристов обвинети за насилство. Образложението за барање на одлагање се однесува за првообвинетиот Арсов и е следното…

tvstar

РЕКЛАМА
- Реклами -