12 C
Ohrid
среда, март 3, 2021
Почетна Забава Ава Карабатиќ: Ги продавам моите носени гаќички за 17.000 евра, а градникот...

Ава Карабатиќ: Ги продавам моите носени гаќички за 17.000 евра, а градникот за 14.000 евра тој што ќе ги купи ќе ужива во нивниот мирис.

Translate (Eng):[gtranslate]

Хрватската старлета Ава Карабатиќ од ден во ден ги изненадува своите фанови. Најпривин се одлучи да заработува од нејзините голи фотографии. Па на нејзин сајт константно ги објавува, а посетителиле плаќаат членарина од 25 евра. Но, сега се одлучи да ја продава и нејзината долна облека. Односно еден од нејзините Инстаграм следбеници ја праша дали би сакала да му ги продаде нејзините носени гаќички. Таа не се мислеше многу па веднаш одговори.

– Гаќичките ги продавам за 17.000 евра, а градникот за 14.000 евра. Фотографиите на кои позирам гола можете да ги најдете на мојата страница, напиша таа.

Верувале или не оваа старлета има напишано аутобиографска книга која го носи насловот „Јас номад“. А, потоа напишала и роман „Долина на солзи“, но не го објавила бидејќи била уценувана. (М.А)

РЕКЛАМА
- Реклами -