3.9 C
Ohrid
петок, април 16, 2021
Почетна Македонија Запален автомобил на полициски функционер во Чаир

Запален автомобил на полициски функционер во Чаир

Translate (Eng):[gtranslate]

Автомобил на полицаец на високи позиции во СВР Скопје бил запален синоќа во Чаир, дознава 24 Инфо.

Инцидентот се случил во близина на црквата пред домот на полицаецот.

Запален бил неговиот автомобил “мерцедес”, по што дошла пожарникарска екипа и го локализирала пожарот.

РЕКЛАМА

 

 

- Реклами -