23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија Херкулец го однесе кровот на фабриката Трикотажа Пелистер Битола..

Херкулец го однесе кровот на фабриката Трикотажа Пелистер Битола..

Translate (Eng):[gtranslate]

Денес беа забележани две лица на улица Девеани во Битола како го носат кровот на фабриката Трикотажа Пелистер…

Во продолжение погледнете го видеото..

РЕКЛАМА

analitikum

- Реклами -