23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Забава Охриѓанец фатил водна змија па ја става во гаќи. (Видео)

Охриѓанец фатил водна змија па ја става во гаќи. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

За ова да го направиш дефинитивно треба да имаш храброст, денес на социјалната мрежа Фејзбук кружи нескојдневно видео  поставено од Мујо Баба.

Видеото е насловено како Рики кралот на змиите…

Рики без трошка страв фаќа водна змија и ја става во неговите гаќи. После ова видео дефинитивно и ние го прогласуваме Рики за кралот на змиите, но не знаме дали змијата навистина го касна за ”Билбилот”.

РЕКЛАМА

Во продолжение може и да го погледнете видеото:

- Реклами -