23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија И Груевски вака правеше но лошо заврши: Сдсм фатени на дело предизбно...

И Груевски вака правеше но лошо заврши: Сдсм фатени на дело предизбно како делат пакети во ромско мало.

Translate (Eng):[gtranslate]

Видеото кое пред неколку часа на својот Фејсбук профил го објави Ели Панова од ВМРО-ДПМНЕ беше експресно избришано од лицето кое го постирало, но со денешната технологија истот беше симнато и повторно постирано од други лица.

Имено во видеото кое СДСМ и Зоран Заев сакаа толку лесно да се ослободат јасно се гледа и слуша како се врши предизборен поткуп, а во одреден дел и се спомнува лидерот на СДСМ, Зоран Заев.

Погледнете за какво видео се работи.

РЕКЛАМА
- Реклами -