23.4 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Македонија Еве како МВР се погрижи за луѓето кои играа оро за време...

Еве како МВР се погрижи за луѓето кои играа оро за време на полициски час. (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

На самото видео може да се забележи групирање и играње оро за време на полициски час за празникот Бајрам, полицијата ја одминува толпата без да застане… а орото си продолжува понатаму се разбира, снимателот на ова видео гласно се смее и ја поздравува полицијата со чао.

РЕКЛАМА
- Реклами -