24.4 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Македонија Поздрав од Стар Дојран: Џамбазов и Илина не се кријат повеќе!

Поздрав од Стар Дојран: Џамбазов и Илина не се кријат повеќе!

Translate (Eng):[gtranslate]

И двајцата одлично ги познаваме и се исклучително добри во тоа што го прават. Тој е најпопуларниот македонски шоумен, а таа е првата Македонка која го искачи Монт Еверест, но и една од 60-те во светот кои ги искачиле највисоките врвови на сите континенти.

Судејќи според објавите на социјалните мрежи, веќе подолго време се зборува за наводната врска на Илина Арсова и Игор Џамбазов.

Последната објава на која нивни следбеници на „Инстаграм“ гледаат љубов, Џамбазов ја објави денеска.

РЕКЛАМА

„Ние младите денес празнуваме“, напиша актерот под сликата направена во селото Сретеново, Стар Дојран.

- Реклами -