18.9 C
Ohrid
вторник, мај 28, 2024
ПочетнаМакедонијаФејсбук статус на Фросина Ѓорѓиовска „А што ви е гајле вас реисот...

Фејсбук статус на Фросина Ѓорѓиовска „А што ви е гајле вас реисот со каква жена се оженил гледајте си ги рогубите ваши”

Изминативе денови топ тема е веста дека Реисот Реџепи се ожени за 50 години помлада девојка.

Во врска со тоа интересен статус на својот ФБ профил објави Фросина Ѓорѓиовска. Таа напиша:

„А што ви е гајле вас реисот со каква жена се оженил? Што не си гледате вие што имате по дома? Или страв ви е да размислувате за себе и својот живот, па секогаш е подобро на вакви теми да се мавне сеир? Гледам дека најмногу коментираат за него оние што се дупло помлади од него, а не можат да си фатат женска, оние женетите за ругоби што им ствараат импотенција. Се заебаваат со реисот оние женчиња што не можат да фатат ни ебач, ни дечко и онаа сорта на жени што врвен дострел у животот им е праење сарма, раѓање и живеење во конзерва, а се мажени замо затоа што така треба, иако не можат веќе да го гледаат мажот како им се мавта по дома у синдикалка и им ждрига. Ај прво прашајте се зошто не сте среќни, па после судете за нечиј друг живот.“

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Африм Гаши избран за претседател на Собранието на Македонија

Со 76 ласа за и 6 против, Африм Гаши е избран за претседател на Собранието на Македонија. Против гласаа само пратениците од Левица.

Силјановска Давкова: На венецот сакав да пишува РС Македонија, но немаше место

Претседателката Гордана Силјановска Давкова објасни зошто на венецот што го положи на гробот на сесловенските просветители, браќата Кирил и Методија во Рим, не го...

Змија во мензата во студентскиот дом „Стив Наумов“

Директорот на Државниот студентски дом Скопје (ДСД Скопје), Виктор Велевски за Мета.мк потврди дека змијата влегла во студентската менза и дека институцијата е запознаена...

Гром удрил во авионот на македонските одбојкари

Враќањето на македонските одбојкари кои учествуваа на турнир од Европската златна лига во Белгија е пролонгирано, бидејќи вчера гром удрил во авионот за време...