4.7 C
Ohrid
понеделник, март 8, 2021
Почетна Македонија Вознемерувачки фотографии: Моника Ристеска- Конопова претепана од својот татко??

Вознемерувачки фотографии: Моника Ристеска- Конопова претепана од својот татко??

Translate (Eng):[gtranslate]

Моника Конопова (Ристeска) – „девојката со џоинтот“, гласен говорник за легализација на марихуана, активист, дипломиран новинар и магистер по филмска продукција, неодамна објави на нејзиниот твитер и инстаграм профил дека била претепана од својот татко, таа од своите пријатели бара помош, и како што има наведено дека нејзиниот татко ја нападнал бидеќи сакала да земе храна од фрижидерот, па во нејзината објава го имава навредено со погрди зборови…

Во продолжение погледнете ја објавата од нејзиниот твитер профил, но ве предупредуваме уште еднаш дека за работи за вознемерувачки фотографии…

РЕКЛАМА


фотографиите се превземени од твитер профилот (Моника Конопова).

- Реклами -